רגע קטן לפני שהראש נרטב כתוצאה מנזילה בסלון, אנחנו מזמינים אתכם לדעת כל מה שצריך על בדיקה וטיפול ברטיבות בתקרה בבית. האם כדאי להשתמש במצלמות תרמיות? האם השימוש בהן יהיה יקר מאוד? הכול על קבלני איטום מורשים והמלאכה של איטום מבנים.

כיצד בודקים רטיבות בתקרה? האם תהיה חובה להשתמש במצלמות תרמיות? שימו לב, השימוש במצלמות תרמיות עשוי להיות יקר למדיי, ולא תמיד תהיה החובה להשתמש בהן. אם אתם צריכים להסתייע בשירותיהם של קבלני איטום מורשים, חושב מאוד לבדוק את הנושא הזה עוד לפני תחילת העבודה של הקבלן.

נזילה בתקרה מחייבת תיקון מהיר

מצלמות תרמיות עובדות בשיטה של קרני אינפרה, באופן של גילוי נזילות ורטיבות לפי חום. אם תהיה רטיבות פנימית שלא ניתן לאתר את מקורה, מצלמות תרמיות יכוונו את קבלן האיטום באופן המדויק ביותר, ינחו אותו למקור הנזילה.

במקרים רבים, נזילות בתקרה הן תוצאה של פיצוצי צינורות וקווי מים ראשיים במבנה. במקרים אלו, בדרך כלל תצטרכו להסתייע בשירות אחר ולא בשירותיהם של אנשי איטום מומלצים. במקרים אלו, תצטרכו לחייג לשרברב. שימו לב, במקרים רבים, המקור של נזילה בתקרה הוא בגג המבנה. סלט איטלקי

ומה קורה אם יש נזילה מהגג?

כשמדברים על איטום מבנים מקצועי, מדברים על תקרה יבשה. במילים אחרות, אם יש בבית נזילה מהתקרה, יכול להיות שאתם צריכים לקרוא לאנשי איטום, והם יבצעו איטום מחודש לגג מרוצף. במקרים כאלו, כשיש צורך לבצע איטום מחודש, חובה לקחת בחשבון את ההסרה של חומרי האיטום הישנים.

במילים פשוטות יותר, חומרי איטום מסוג אחד עלולים בהחלט לדחות חומרי איטום מסוג שונה. למשל, חומרים אקריליים בדרך כלל ידחו יריעות ביטומניות. לבסוף, אחד הדברים החשובים שיש לזכור, זה נושא האיטום של המבנה.

איטום מבנים מוביל לדירות יבשות בחורף

ברגע שהגג אטום מקצועית, הבתים במבנה יהיו יבשים (למעט מקרים של פיצוצי צינורות מים). בין אם אתם מחליטים לזפת את הגג או להתקין יריעות ביטומניות, בדרך כלל יהיה הצורך להסיר שלל מכשולים הנמצאים על הגג, לרבות מרזבים וסולמות, מתקני ניקוז, צלחות לוויין ועוד.

אז באיזו שיטה נאטום את הגג? בכדי לאטום את הגג נכון ולהימנע ממצבים של נזילות, ניתן להשתמש בשיטות איטום שונות. בעוד ששיטת זיפות גגות היא ישנה למדי, היא עדיין נחשבת למאוד מוצלחת ואפקטיבית.

זיפות גגות או יריעות ביטומניות?

יחד עם זיפות גגות, ישנה גם השיטה של יריעות ביטומניות, שיטה מאוד אפקטיבית ונפוצה. במקרים מסוימים, יהיה אפשרי להתקין יריעות ביטומניות חדשות על ישנות יותר, אך בדרך כלל, ההמלצה הגורפת תהיה ההסרה המוחלטת של יריעות ביטומניות ישנות, או כל חומר איטום ישן שנמצא על הגג.

שימו לב, חשוב לזכור שתקרה נוזלת הינה ליקוי בניה המהווה סכנה בטיחותית חמורה. כשהתקרה נוזלת וישנו ציוד בסביבה או מקורות חשמל, גם ייגרם נזק לציוד וגם ייווצרו סיכונים הקשורים בדליקות, שריפות והתחשמלות.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

    מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

    השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

    חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
    נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן