אנשים רבים אינם מסוגלים לגור באזור המרכז, בעיקר בגלל ההמולה שהוא מביא איתו. מהסיבה הזאת בדיוק הם מחפשים אחר ערים אחרות שבהן הם יוכלו לגור. מי שרוצה לגור באזור הדרום, יכול למצוא את עצמו עובר לבאר שבע. מבין הערים הדרומיות בישראל, מדובר על העיר הכי פעילה והכי מבוקשת. המחירים הנוחים של הדיור הם אלה שמביאים אליה לא מעט זוגות צעירים. כאלה שלא יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה באזור המרכז. אך, על מנת שתוכלו לרכוש דירה בעיר יהיה עליכם לבצע בדק בית. בדק בית בבאר שבע זוהי חובה לפני ביצוע של כל עסקה, וזה לא משנה מהי עלות הרכישה.

בדק בית לפני רכישת דירה

מצאתם את דירת החלומות שלכם בעיר? קחו בחשבון כי החפזון הוא מהשטן במקרה הספציפי הזה. הרי לצד היתרונות הרבים של העיר, תוכלו למצוא בה גם חסרונות. הבנייה בבאר שבע ידוע בתור בנייה ישנה מאוד, בדומה לערים דרומיות נוספות כמו אשדוד ואשקלון, כזאת שמביאה איתה גם ליקויים. על מנת שתחסכו לעצמכם הוצאות גבוהות יהיה עליכם לעשות בדיקת בדק בית. בדק בית בבאר שבע אמור להתבצע על ידי מהנדס מוסמך שמכיר את העיר. אחרי שתקבלו ממנו את החותמת הסופית, תוכלו לבצע את העסקה. במקרה של ליקויים, יהיה עליכם לדרוש כי הם יתוקנו עוד לפני רכישת הדירה. כך תדעו כי אתם נכנסים לדירה החדשה ברגל ימין.

בבאר שבע קיימות דירות ישנות

לא סתם המחירים בבאר שבע זולים בהשוואה למחירים בערים אחרות. ראשית מדובר על עיר שהיא יחסית מרוחקת מהמרכז, ולכן המחירים יורדים כלפי מטה. אך, בהשוואה לדירות בערים שונות, הדירות בבאר שבע הן יחסית ישנות. באופן טבעי, על דירה שנמצאת בבניין בן כמה עשרות שנים תצטרכו לשלם קצת פחות. ההמלצה שלנו אליכם היא לעשות בדיקה מעמיקה על מנת שלא תיפלו בפח. לא מעט צעירים שקנו דירה בבאר שבע ולא ביצעו בדיקה מקדימה מצטערים על כך. ההוצאות הרבות עשויות להפוך פתאום את הרכישה של הדירה לרכישה לא כדאית. לכן, אל תביאו את עצמכם למצב שבו תצטערו על קבלת ההחלטות שאותן עשיתם.

בדיקת בית לפני מכירת דירה

זה נכון שברוב המקרים בדק בית בבאר שבע מתבצע על ידי הקונה. אך, גם מוכרים של דירות יכולים לבצע את הבדיקה על מנת להגדיל את סיכויי המכירה. לא מעט עסקאות מכירה נופלות רק בגלל שהדירות מגיעות עם ליקויי בנייה רבים. ברגע שאתם תגדילו ראש, יהיה לכם קל יותר למכור את הדירה. אולי אפילו תמצאו את עצמכם במצב שבו תוכלו לדרוש על הדירה יותר מאשר בעבר. לכן, שווה לכם לעיתים להשקיע כמה מאות שקלים על בדיקה מהסוג הזה. היא תאפשר לכם למכור את הדירה במהירות ולהרוויח עליה קצת יותר מאשר דרשתם בהתחלה. כמובן שאם יש ליקויים בדירה הם נמצאים תחת אחריותכם.

למכור את הדירה בראש שקט

אחרי שאתם מוכרים את הדירה ומקבלים את הכסף, תרצו לדעת כי יש לכם ראש שקט. אף אחד לא ירצה לשמוע כי דורשים ממנו כסף על ליקויים שונים. הדו"ח שתקבלו במסגרת בדק בית בבאר שבע יוכיח כי עשיתם את המוטל עליכם. אתם בדקתם את הדירה לעומק וקיבלתם את תמונת המצב בדיוק כמו שהיא. אם חלילה יתגלו בעיות אחרי הבדיקה, הם לא יהיו תחת האחריות שלכם. לכן, טוב שיש לכם את האסמכתא הזאת לאחר המכירה של הדירה. תוכלו לדעת כי אף אחד לא יכול לבוא אליכם בדרישה כזאת או אחרת.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

    מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

    השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

    חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
    נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן