אחת מהערים הכי פופולאריות למגורים בישראל היא העיר פתח תקווה. מה הופך את העיר הזאת להיות אחת מהערים הכי מבוקשות? בעיקר המיקום שלה שמאפשר לכל מי שמתגורר בה להיות תמיד במרכז העניינים. לא מדובר על עיר צפופה כמו תל אביב, אך בהחלט היא לא רחוקה ממנה. אך לא מעט מהדירות בפתח תקווה הן דירות ישנות, כאלה שקיימות כבר עשרות שנים. לפני שרוכשים דירה בעיר, ישנה חובה לבצע בדיקת בדק בית על ידי מהנדס מוסמך. בדק בית בפתח תקווה זה לא מותרות, זוהי בדיקה שהיא בגדר חובה. כיצד בדיקה מהסוג הזה יכול לסייע לכם טרם רכישת דירה יד שנייה?

תחסכו לעצמכם הפתעות בהמשך

כל מי שרכש דירה בעצמו יודע כי מדובר על השקעה של סכומים אדירים. לא מעט אנשים אפילו לוקחים משכנתא על מנת שהם יהיו מסוגלים לרכוש דירה בעיר. אז למה שלא תדעו כי אתם יכולים לחסוך לעצמכם הפתעות? בדק בית בפתח תקווה היא עוד טיפה בים בהשוואה למחיר שאותו כבר השקעתם. אחרי הבדיקה תוכלו לדעת כי לא מצפות לכם הפתעות לא נעימות בהמשך הדרך. כל מיני תיקונים סבוכים שיהיה עליכם לבצע אותם בשלב כזה או בשלב אחר. מי שלא יעשה את הבדיקה לא באמת ידע מה עלול לקרות בעתיד. מאוד יכול להיות כי תגלו שרכישת הדירה לא הייתה מאוד משתלמת.

אינכם צריכים לשלם על התיקונים

כאשר אתם קונים דירה חדשה, תרצו לקבל דף חלק ונקי. כלומר אינכם צריכים לסחוב את כל הבעיות שהדיירים הקודמים גרמו להם. בדיקת בדק בית בפתח תקווה תאפשר לכם לקבל את התמונה בדיוק כפי שהיא באותו הרגע. אחרי יישום התיקונים, תוכלו לדעת כי אתם מקבלים דירה ללא בעיות. החל מאותו נקודה, כל בעיה שתופיע תהיה אך ורק תחת האחריות שלכם. מדוע שתשלמו על תיקונים לבעיות שאתם לא יצרתם אותן? מי שגר באותו תקופה בדירה, הוא זה שאמור לקחת את האחריות על הכתפיים שלו. כמובן שתוכלו להוריד את העלויות של התיקונים מעלות רכישת הדירה – כך תוכלו לבצע אותם בעצמכם.

בעיות בתשתיות עלולות להחמיר

ככל הנראה, יצא לכם לשמוע על לא מעט בניינים שקרסו בשנים האחרונות. ברוב המכריע של המקרים, הבניינים קרסו בגלל חוסר תשומת לב. אם אותם דיירים שמתגוררים בבניין היו מבצעים בדק בית, זה אולי לא היה קורה. אז למה שתכניסו את עצמכם אל תוך מיטה חולה? בדק בית בפתח תקווה יאפשר לכם לעשות את הבדיקות שנכונות עבורכם. כל אחד יכול להגיע אל ההחלטה שהיא הכי מתאימה עבורו. גם לכם מגיע לדעת כי אתם נכנסים לבניין שלא יביא איתו בעיות. הרי כמו שהבנתם חלק קטן מהבעיות הן כאלה שנסתרות מהעין. אף אחד לא יכול לראות אותן מבלי שהוא יגיע עם הציוד המתאים.

בדק בית בפתח תקווה גם בדירות חדשות

זה נכון שהחשיבות של בדק בית בדירות יד שניה היא גבוהה מאוד. אך, גם כאשר קונים דירה בעיר ישירות מקבלן, ישנה חובה לבצע את הבדיקה. הרי גם בעת הבנייה עצמה של המבנה עלולים להיות כל מיני ליקויים שחובה שתכירו. אחרי שתרכשו את הדירה ישירות מהקבלן, יהיה לכם קשה מאוד לדרוש ממנו לבצע את התיקונים. הקבלנים יעשו הכל על מנת להתחמק מהאחריות שהיא ללא צל של ספק מוטלת עליהם. לכן, טרם סגירת העסקה שווה לכם לעשות את הבדיקה כמו שלא תרגישו שזרקתם את הכסף לשווא.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

    מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

    השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

    חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
    נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן