קונים דירה חדשה? מהיום תוכלו להיכנס לדירה החדשה בראש שקט. בדיקה אחת פשוטה תאפשר לכם לאתר את כל הליקויים הקיימים בתוך הדירה. כך תוכלו לדרוש עוד לפני שתקבלו את המפתח שכל הליקויים יתוקנו. אין סיבה שתיכנסו לדירה שנמצאים בה ליקויים רבים, כאלה שעלולים לסכן אתכם. בוודאי יצא לכם לשמוע על המבנים שקרסו לאחרונה, כל זאת בגלל ליקויים שונים. מגיע לכם לדעת כי הדירה שאותה רכשתם תגיע אליכם כחדשה. גם אם מדובר על דירה יד שניה, אין סיבה שתתבעו עם תיקונים שונים. הרי כל תיקון שתצטרכו לבצע יכול להביא איתו הוצאות של אלפי שקלים.

לא עושים בדק בית אצל כל אחד

כמו שאתם לא עושים בדיקת איתור נזילות אצל כל אינסטלטור. כך גם לא תוכלו לעשות בדיקת בדק בית הרצליה או בכל עיר מרכזית אחרת אצל כל איש מקצוע. זה נכון שתוכלו למצוא אנשי מקצוע מעולים, כאלה שיספקו לכם תשובות מעולות. אך האפשרות הראשונה שתגיע לפניכם לא בהכרח תהיה האפשרות הכי טובה. אנו מציעים לכם לבחון היטב את אנשי המקצוע השונים על מנת שתוכלו להסיר את כל החששות. ברגע שהבדיקה תתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה, לא יהיו לכם סיבות לדאגות. תדעו כי הדו"ח שאותו קיבלתם לאחר ביצוע הבדיקה ישפוך לא מעט אור על סימני השאלה.

מדוע חשוב לבצע בדק בית הרצליה?

קיימות לא מעט סיבות שיביאו אתכם למסקנה כי כדאי לעשות בדיקת בדק בית. אנו נציג לפניכם את הסיבות המובילות, אלה שלא אמורות להשאיר מקום לספק. כמובן שתוכלו תמיד לבחון עוד סיבות שלא ציינו אותן כאן לפניכם, הצוות שלנו ישמח לענות לכם על כל שאלה.

 • מגיע לכם להיכנס לבית החדש בראש שקט. בדק בית הרצליה יאפשר לכם לגלות את כל מה שמנסים להסתיר מכם. אם קיימים ליקויים תוכלו לדרוש כי הם יותקנו לפני שתיכנסו לבית. כך תוכלו להיכנס לבית החדש כאשר אין לכם חששות או פחדים. החל מאותו הרגע האחריות על שמירת המצב בבית נמצאת בידיים שלכם.
 • כמו שכבר אמרנו הבדיקה הפשוטה הזאת יכולה לחסוך לכם הוצאות גבוהות. הרי הליקויים מאחורי הקירות עלולים להחמיר עם הזמן, ואתם מבחינתכם לא תרצו שזה יהיה המצב. יש לכם אפשרות לתקן את כל הליקויים עוד לפני שהם יחמירו. כמובן שתוכלו לעצור את כל הבעיות עוד לפני שהן פורצות אל מעל לפני השטח.
 • גם בתור המוכרים של הנכס שווה לכם לבצע בדיקה מקצועית. כך תוכלו לדרוש על הנכס את המחיר המקסימלי שאותו תרצו לקבל. הרי ברגע שקיימים ליקויים הם עלולים לגרום לכך שתורידו את המחיר. מה שגם תוכלו למכור את הנכס במהירות, דבר שיאפשר לכם להמשיך הלאה. יש כאלה שמתעכבים רק בגלל הליקויים שמונעים מהם למכור.

בדק בית הרצליה – לא רק בנכס חדש

זה נכון שברוב המקרים בדיקת בדק בית עושים כאשר נכנסים לנכס חדש. הסיבה היא שאתם לא באמת יודעים מה קורה מאחורי הקירות, ורק עם בדיקה מקצועית תוכלו להסיר את הערפל. אך גם בנכס שבו אתם גרים יהיה לכם קשה מאוד לדעת מה קורה מאחורי הקירות. מגיע לכם לדעת כי לא מתחוללות להן בעיות שעלולות להביא איתן לבעיות רציניות. אנו מציעים לכם לעשות בדיקה אחת לשנה או שנתיים על מנת שתוכלו לישון בשקט. גם אם הנכס נמצא בידיים שלכם, לא תמיד תהיה לכם שליטה מלאה על מה שקורה. הבדיקה הזאת יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד בעיות בעוד כמה שנים.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

  מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

  השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

  חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
  נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן