מחיר בדק בית והפקת חוות הדעת נגזר ממספר פרמטרים. בכל הוצאה כספית קטנה כגדולה, הישראלי הממוצע עושה 'סקר שוק'. גם במידה שמדובר בפנייה לשני מפרסמים בלבד, לרוב סגירת העסקה תיחתם עם הזול מביניהם. עם זאת, בחירת מומחה על בסיס הצעת מחיר זולה יותר, הינה שגויה ולעיתים אף עולה ביוקר. לפניכם מחירון בדק בית ועבור הפקת חוות דעת הנדסיות.

תביעות בעניין ליקויי בנייה הפכו בשנים האחרונות לדבר שבשגרה וככזה, הדבר הפך לנטל גדול מאוד על בתי המשפט בישראל. תביעה שהוגשה לביהמ"ש וצורפה לה חוות דעת, מחייבת את ביהמ"ש להפעיל מומחה מטעמו. עם זאת, כאשר מתגלים פערים גדולים בין חוות הדעת שהוגשה לביהמ"ש ובין זו של מומחה ביהמ"ש. הרי שאז עולות שאלות רבות לזהות המומחה מטעם הדיירים וחוות הדעת שהופקה על ידו.

במקרים בהם חוות הדעת נופחו לערכים לא ריאליים ו/או שנמצאו בהם פגמים מהותיים, עלול ביהמ"ש לפסוק הוצאות כנגד התובע דבר המייצר מפח נפש גדול בעיקר לצד התובע 'הדייר'.

אדריכל ניר גורוביץ' וידר בדיקת מבנים, המוסמך לביצוע בדיקות ליקויי בניה מציג בפניכם את העלות המדויקת. רוצים לדעת מחירים? ובכן, לפניכם התשובה לשאלה – כמה עולה בדק בית?

מחירון בדק בית על ידי ניר גורוביץ' וידר

מחיר בדק בית לדירה והפקת חוות דעת לליקוים השונים בנכס – 1300 ₪

 • מחיר בדיקת בית פרטי – 1800 ₪ (עד 230 מ"ר)
 • חוות דעת משלימה – ביקור חוזר בנכס – 800 ₪
 • ליווי מומחה בנכס/בבית המשפט כעד מומחה – 1200 ₪
 • ליווי ופיקוח במסגרת חוות דעת בלבד – 250 ₪/שעה

המחירים כוללים מע"מ

 • המחירים אינם מתייחסים לחוו"ד בבדיקת רכוש משותף/מבנים מוסדים.
 • מחיר בדק בית לדירה מתייחס לדירת 3 חדרים בלבד ובשטח שאינו עולה על 90 מ"ר.

הליך קבלת חוות הדעת הינו פשוט וכל שנדרש הוא התקשרות עם החברה. חיפשתם "בדק בית מחיר" בגוגל? מצאתם את המחיר המתאים לכם? ובכן, זה הזמן להתקדם – צרו קשר עוד היום לתיאום ביקור בנכס וקבלת ייעוץ מקצועי.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

  מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

  השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

  חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
  נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן