כדור הארץ שבו אנחנו חיים הוא גם ביתם של עוד שלל בעלי חיים מכל הסוגים. לכולם תפקיד חשוב במארג החיים, אבל באופן טבעי ישנם כאלה שאתם לא רוצים לארח בדירה – ובהתאם ישנו ביקוש רב לשירותי ההדברה המקצועיים השונים. בפרט חשוב לבצע את הפעולה לפני שאתם נכנסים לדירה חדשה (בין אם מקבלן ובין אם כבר גרו בה אנשים).

להקדים תרופה למכה

סיבה אחת לחשיבות ביצוע הדברת דירה לפני שנכנסים אליה היא שבדרך זו אתם מקדימים תרופה למכה: במקום לחכות לבואם של חרקים מזיקים, עכברים, פרעושים, תיקנים, כיני יונים ושאר אורחים לא רצויים ורק אז, כשכבר ישנה עוגמת נפש בלתי מבוטלת, להרחיק אותם, כדאי כמובן להפוך את הדירה מראש למקום נקי מכל אותם בעלי חיים שפוגמים באיכות החיים שלכם.

תזמון אופטימלי

עוד בתהליך בדק בית, כשבודקים כל פינה ופינה בדירה ישנה סיבה טובה לחפש חברת הדברה מקצועית לקראת הכניסה לדירה חדשה היא שמדובר בתזמון אידיאלי.

ראשית, אתם עדיין לא חיים בדירה, ואם יש לכם חיות מחמד גם הם עדיין לא שם. אמנם בימינו ניתן לבצע הרחקת מזיקים באמצעות חומרים ידידותיים גם לבני האדם וגם לחיות המחמד, אבל גם כך בחלק גדול מהמקרים הדברה מקצועית מחייבת את פינוי השטח – ואם אתם עדיין לא עברתם לדירה, הלוגיסטיקה כמובן פשוטה יותר.

שנית, סביר להניח שהנכס ריק, או לגמרי או באופן חלקי, ולכן ניתן להשלים את הפעולה בפרק זמן קצר יותר כך שעלות השירות עשויה להיות נמוכה יותר.

האורחים הלא רצויים שעלולים לעבור דירה יחד אתכם

ישנה עוד סיבה לכך שכדאי להזמין שירותי הדברה עוד לפני המעבר: בקרטונים שבאמצעותם אתם מובילים את כל הרכוש שצברתם אל הדירה החדשה עלולים להסתתר זחלים זעירים ובלתי נראים לעין בלתי מזוינת של חרקים שונים, מיני פרעושים ואורחים בלתי מתוכננים נוספים.

כדאי לזכור שאריזת בית מתחילה בדרך כלל כשבועיים שלושה לפני מועד ההובלה, כך שבקרטונים הארוזים עלולים לבקוע חרקים, ולמעשה גם לאחר הכניסה לדירה החדשה לא כל הקרטונים נפרקים מיד – עוד הזדמנות לחרקים להגיח לעולם ולפגום בהנאה ובנחת שאחרי השלמת המעבר. אם הדירה הודברה כראוי, כל אותם חרקים ופרעושים שהובלתם אתכם לא יוכלו לחיות, ואתם תזכו לבית נקי ושקט.

אילו סוגי הדברות כדאי לבצע?

ישנם סוגים רבים של הדברות: של פרעושים, של כיני יונים, של תיקנים, של נמלים, של טרמיטים ועוד. שירותים נוספים הם הרחקת יונים וסילוק עכברים וחולדות.

על-מנת לדעת מה נחוץ בדירה החדשה ועל מה אפשר לוותר – שכן למשל הדברת נמלים בדירה היא לא תמיד חובה וכמובן שלא כל בית הוא מגנט לעכברים – מומלץ להזמין אנשי מקצוע שהם גם בעלי ניסיון רב וגם מתאפיינים ביושרה מלאה, ולהתנהל על-פי ההמלצות שלהם. המלצה נוספת היא להעדיף הדברה אקולוגית.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

    מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

    השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

    חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
    נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן