אדריכל ניר גורוביץ' וידר, בעל תואר B.ARC, מתמחה בביקורות מבנים, בדק בית ואיתור ליקויי בנייה. עוסק בניהול, פיקוח וייעוץ הנדסי בבניית בתים פרטיים ומשמש כבורר ומומחה מטעם איגוד המהנדסים וביהמ"ש בישראל. במסגרת העסק, ניתנים שירותים הנדסיים בכל הקשור לליקויי בנייה – בדק בית, ביקורות מבנים ועוד.

ביצוע הבדיקות נעשה בהתאמה לדרישות התקן הרלוונטיות והוראות החוק. בנוסף, נבדקות אי התאמות או סטיות, בין המפרטים והתכניות שניתנו במעמד רכישת הדירה ובין הביצוע בפועל. הבדיקות נערכות בבתים פרטיים, דירות בבניינים משותפים, לרבות רכוש משותף.

הבדיקות נערכות לדירות חדשות שזה עתה נמסרו וגם לבתים ובניינים ששופצו על ידי קבלנים מזדמנים. בנוסף, ניתן יעוץ וליווי הנדסי בכל הקשור לתביעות משפטיות. הייעוץ הינו על בסיס שעתי ומכסה את כל תחום הבדק, החשיפה בתביעות משפטיות ואופן התנהלות ההליך לגופו.

כחלק ממיצוי הליך בדק הבית אל מול הקבלן, נדרש הקבלן בביצוע תיקונים בנכס. ניהול תקין של הדייר המלווה באסמכתאות מקצועיות ימצה את הליך ביצוע התיקונים באופן אופטימלי. ולצורך קח, נכין עבורך 'חוות דעת הנדסיות', בה יפורטו כלל הליקויים בנכס ואשר תחייב את הקבלן בביצוע התיקונים הנדרשים עפ"י הוראות החוק.

בנוסף ובמקרים בהם התגלעה מחלוקת בין הצדדים בנושא 'ליקוי בניה' ואין באפשרות הצדדים להידבר, ניתנים 'שירותי בוררות'. הליך הבוררות, הינו חלופה מהירה וקצרה ליישוב סכסוכים ובמקרה זה בתחום ליקויי הבניה בלבד.

הסתייעות בבורר המשמש גם 'כמומחה מקצועי בתחום ליקוי הבנייה', תספק מטרייה מהירה וזולה לפתרון הבעיה וזאת במקום התיידנות של שנים בביהמ"ש. בנוסף, ניתנים שירותי פיקוח וניהול לפרויקטים בבניה פרטית, הכוללים ליווי של מזמין העבודה משלב התכנון והרישוי ועד לקבלת ההיתר ובשטח מיום עליית הקבלן על המגרש ועד מסירת המפתח.

להזמנת בדק בית התקשרו: 077-7298430

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

  בדק בית מקצועי

  מעל 146 משכורות חודשיות ו-1.4 מיליון שקלים. נכון לחודש ספטמבר 2015 זה המספר האסטרונומי של המשכורות הדרושות לרכישת דירה והמחיר הממוצע לרכישת דירה בישראל. במשך שנים חסכתם כסף ועבדתם קשה, לקחתם עול כגון משכנתא והלוואות לדירה, השקעתם זמן רב ומאמץ בניסיון למצוא את הדירה או הבית המושלמים עבורכם. ואחרי כל ההשקעה הזו - לא תעשו בדיקת בית יסודית ומקיפה לנכס החדש, שישרת אתכם שנים רבות וגם את ילדיכם? וידוא תקינות הנכס והיעדר ליקויים היא פעולה לא רק מתבקשת, אלא גם נדרשת.

  ביקורת איכותית למבנים

  ביצוע בדק בית והפקת חוות דעת הנדסית יתבצעו על שלל רכיבי הבניין המרכזיים - תשתיות כגון חשמל, מיזוג אוויר ותקשורת וכן ביצועים בסיסיים דוגמת שרברבות, חיפויים, ריצופים, צבע, התקנת דלתות, משקופים וכל דבר אחר שמופיע במפרט המכר ואינו עומד בדרישות. הכניסה לבית חדש מלווה בלחץ רב, אנחנו כאן כדי להקל משמעותית את הלחץ ולספק את ביקורת המבנים האיכותית שתפיק רשימה מקצועית של ליקויים שיש לתקן על ידי הקבלן, המחויב על כך לפי חוק. צרו עימנו קשר.

  ניר גורוביץ' וידר ביקורת מבנים

  חברת בדק בית בבעלותו של אדריכל ניר גורוביץ' וידר, בעל תואר B.ARC, מתמחה בביצוע מקיף ומקצועי של ביקורות מבנים, תקופת בדק ובדיקת בית וליקויי בניה. בדיקת מבנים נערכת בבתים פרטיים, דירות בבניינים משותפים ועוד. הבדיקה נערכת לדירה חדשה שזה עתה נמסרה, כאשר הלקוח מקבל חוות דעת הנדסית מלאה בדבר התיקונים והליקויים שנמצאים באחריות הקבלן. החברה גם מספקת ייעוץ וליווי הנדסי בכל הקשור לתביעות משפטיות, כאשר חוות הדעת המקיפות שלה משמשות כאסמכתא משפטית.

  ביקורת ובדק בית - ניר גורוביץ'

  אמינות ושירות

  ביצוע בדק בית על ידי אדריכל מקצועי, הפקת חוות דעת הנדסיות שישמשו כאסמכתאות משפטיות במקרה הצורך

  מקצועיות ללא פשרות

  הפקת רשימת ליקויים מלאה ודרישות לתיקון, שיועברו לטיפול הקבלן. בחינה מדוקדקת של תשתיות הבית, מבנה וכל דבר שיידרש

  שקיפות מלאה

  הלקוח יהיה שותף מלא לתהליך ויקבל הסברים על מהות הבדיקה, משמעות הליקויים ולוח זמנים מקיף לביקורת המבנה

  מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

  השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

  חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
  נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן