לקוחות ממליצים

מחפשים "בדק בית המלצות" בגוגל? ובכן, הגעתם למקום הנכון. בדיקת דירה היא אחת הפעילויות החשובות ביותר שיש לבצע לפני הכניסה לבית חדש או לפני שמשלימים רכישת דירה. מדוע? ובכן, כשם שאתם בודקים רכב במוסך לפני רכישה, כך עליכם לבדוק את הבית עליו תשקיעו את מיטב הונכם.

המלצות על שירות בדק בית של ניר גורוביץ'

יש לבדוק האם קיימים ליקויים, האם הקבלן השאיר פגמים בדירה ומה צריך לעשות. לפי חוק, תקופת הבדק מאפשרת לכם לדרוש מהקבלן תיקונים לנכס. באמצעות מומחה בתחום, תוכלו לקבל חוות דעת הנדסית מפורטת ולהבין בדיוק מה המצב של הדירה החדשה. זקוקים לבדיקת דירה? האדריכל ניר גורוביץ' וידר מספק שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר וזוכה להמלצות רבות. לפניכם, המלצות רבות על בדק בית על ניר גורוביץ', ממגוון פלטפורמות.

בדק בית המלצות

בדק בית המלצות – ניר גורוביץ' וידר

אתר מידרג, המציע מגוון בעלי מלאכה לפעילויות שונות, מאפשר לתת דירוגים רבים לכל נותן שירות על בסיס של איכות, מחיר, זמנים ויחס. בקטגוריה של "בדק בית המלצות", מדורג ניר גורוביץ' וידר במקום הראשון באתר מידרג!! לפניכם המלצות מפי לקוחות מרוצים רבים, הן מאתר מידרג והן מכרטיס העסק של ניר גורוביץ' וידר בגוגל.

מלבד ההמלצות: כך פועל השירות של ניר גורוביץ' וידר

כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם ניר תוכלו לקבל את כל האינפורמציה שאתם צריכים לגבי תהליך בדיקת הנכס, איך מקבלים הצעת מחיר, מתי חוות הדעת ההנדסית מוכנה ומתי תזדקקו לו בבית המשפט.

עלויות בדק בית מומלץ שהן הגיוניות

אצל ניר גורוביץ' וידר המחירים שקופים מהרגע הראשון – מחיר בדק בית, בדיקה לבית פרטי והפקת חוות דעת הנדסית נמצאים כאן באתר. כמוכן, ניתן תמיד להתקשר טלפונית ולברר את נושא העלויות והבדיקות בהרחבה.

זמינות

נושא הזמינות חוזר שוב ושוב בהמלצות הלקוחות. ניר זמין במרבית שעות היום לשיחות עם דיירים הזקוקים לבדיקה, תיאום לוחות זמנים לביקור בנכס, ביצוע בדק והפקת חוות דעת ומענה לכלל הסוגיות הנוגעות לבדיקות וליקויים. לאלו מכם המעוניינים לקבל הצעה כתובה, נא השאירו פרטים באתר וציינו באופן מדויק את כתובת המייל שלכם בבקשה לקבל הצעת מחיר וזו תישלח מיידית. העלויות לבדיקת רכוש משותף, מבני ציבור ומשרדים, תינתן לגופו של עניין.

מתי חוות דעת מוכנה?

עריכת חוות הדעת ושליחתה לדייר לוקחת בממוצע בין יום ליומיים לאחר בדק הנכס. במידה וקיימים פגמים חריגים בנכס, הדייר מעודכן מיד בתום הבדיקה.

באילו מקרים יש להיפגש בבית המשפט?

ראשית, מומלץ כי פניה לבית המשפט תיעשה רק במידה והקבלן אינו נעתר לביצוע התיקונים בנכס, או בלית ברירה כאשר מדובר בליקויים מהותיים ובלתי נסבלים, כשמנגד הקבלן דוחה הלוך ושוב את ביצוע התיקונים.

במקרים בהם ניתנה על ידי חוות דעת ודייר פתח תיק בבית המשפט, רצוי להתקשר עמי בהקדם האפשרי ולעדכן באשר למועדי הדיון שנקבעו. בבית המשפט לרוב, הקבלן ייתן מענה מקצועי לשאלות הנוגעות לטיב הבניה ולליקויים שנמצאו. מנגד, גם הדייר נדרש בתשובות מקצועיות ובהיעדר ידע, ידו של הקבלן על העליונה (לעוד מידע: בדיקת דירה חדשה מקבלן). בהתאם, תמיד רצוי להתלוות עם המומחה לבית המשפט.

ההמלצות לבדק בית והשירותים שלי מצאו חן בעיניכם? זקוקים לביצוע בדק בית מקצועי ואיכותי? השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם או צרו איתי קשר בטלפון 077-7298430 לקבלת שירות מיידי.

בדק בית מומלץ עם ניר גורוביץ' וידר

מידע נוסף בנושא

חברות בדק בית מומלצות אם נמצאו ליקויים

חברות בדק בית מומלצות מספקות לכם בסיום הבדיקה דוח מרוכז מקצועי המפרט את כל הליקויים ואת כל המסמכים הנלווים הדרושים כמו צילומים או מידות. אתם ניגשים לקבלן עם הדוח ורשימת הליקויים שבו על מנת שהקבלן יעיין בדוח ויתקן את כל הליקויים בצורה נאותה. אם נמצאו ליקויים והקבלן מסיבות מסוימות מסרב לתקן את הליקויים הרי שתוכלו לפנות לבית המשפט – זאת משום שהדוח שאתם מחזיקים ביד הוא בעל משמעות משפטית. הדוח הזה נקרא חוות דעת הנדסית, הוא חתום על ידי איש מקצוע שבהכשרתו הוא הנדסאי או מהנדס, וכך אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך. אל תוותרו על חברות בדק בית מומלצות לבדיקת הנכס שלכם.

איתור ליקויי בניה

רשימת הליקויים שניתן לאתר באמצעות חברות בדק בית מומלצות כוללת רשימה לא קצרה. כך למשל הבדיקה יכולה לאתר ליקויים בשלב עבודת גמר ושלד, צנרת לא תקינה, סטייה בקירות, ליקויים בגג או במבנה עצמו, בעיות איטום ונזילות, בעיית אקוסטיקה, עמידה בהתאם לתקנים בתנאים של רעידת אדמה ועוד. הבדיקה יכולה למשל לחשוף ליקויים במרחב המוגן, במערכת מיזוג האוויר, בניקוז, בקירות החיצוניים, סטיות בנכס מבחינת מידוד מעבר למותר בחוק, ליקויים במרחב החיצוני של הנכס כמו למשל בגינה או במחסן הצמוד.

רכיבי בדק בית

חברות בדק בית מומלצות יבצעו עבורכם בדק בית מקיף ויסודי שכולל כמה וכמה אלמנטים. הבדיקה כוללת בדיקת דירה לפני קנייה – כאשר מדובר על רכישת דירה יד שנייה, כמו גם בדיקת ליקויי בניה כאשר מדובר על רכישת דירה מקבלן.

חברות בדק בית מומלצות

כאשר רכשתם דירה חדשה ואתם עומדים להיכנס אליה ולקבל את המפתחות, שימו לב שאתם מבצעים לפני בדיקת בדק בית על ידי בודק מקצועי. יש בשוק כמה חברות אשר מספקות שירותי בדק בית, כאשר כדאי לפנות לחברה מומלצת. חברות בדק בית מומלצות מציעות בודקים מנוסים שעברו הכשרה, שנות ניסיון רבות ומוניטין. יש חשיבות עצומה לביצועה של הבדיקה, ולכן חשובה מאוד הרמה המקצועית של הבודק  כמו גם הניסיון הרב שצבר בשטח.

בדק בית מומלץ לדירה חדשה

גם במקרה של רכישת דירה יד שנייה חשוב מאוד לבצע בדק בית. תהליך של בדק בית מומלץ אם כן גם במקרה הזה כאשר דירות יד שנייה חשופות יותר למציאת ליקויים משום שהן ישנות יותר. ככל שהדירה ממוקמת בבניין ישן יותר כך הליקויים שימצאו הם בסבירות ובהיקף גבוהים יותר.

מחיר בדק בית

בדק בית מומלץ עבורכם גם לא אמור להיות יקר בכלל – המחיר הממוצע עומד על 1,500 שקלים והבדיקה כוללת בדיקות יסודיות ומקיפות של כל הנכס, כולל הדוח שמוגש בסיום הבדיקה – חוות דעת הנדסית. הדוח הוא בעל תוקף משפטי והוא חתום על ידי הבודק המקצועי, תוך שכתובים בו כל ההסברים הדרושים בצורה ברורה עם ניסוח חד משמעי, עם תמונות וצילומים וכל פרט מידע שרלוונטי לרשימת הליקויים שנמצאו בפועל.

להזמין בדק בית

להזמין בדק בית מומלץ עבורכם הוא חשוב מאוד וכדאי שתפנו לחברה אשר יש לה ניסיון מספק בתחום, עם טובי אנשי המקצוע והמוניטין. מי שמוסמך לבצע בדיקת בדק בית הוא רק מי שעבר הכשרה לשם כך והוא גם חייב להחזיק בתעודת הנדסאי או מהנדס. בדק בית מומלץ עבורכם הוא בדק בית של חברה אמינה ומקצועית.

כדאי מאוד להזמין בדק בית כבר בתהליך הבניה משום שאז ניתן למנוע ליקויים נוספים או לתקן את הקיימים בצורה הרבה יותר קלה. תוכלו גם להעמיד מפקח מטעם חברת בדק הבית על מנת שיוודא תוך כדי תהליך הבניה שהכל מבוצע בצורה הנכונה, בהתאם למפרט ולתכנון ולדרישות החוק.

בדק בית מומלץ

שירות בדק בית מומלץ עבור כל מי שקונה דירה חדשה מקבלן. גם במקרים של רכישת דירה יד שנייה מומלץ להזמין שירות של בדק בית. בדק בית הוא תהליך שכולל בדיקה מקיפה של הבית שרכשתם כולל השלד, המעטפת, תשתיות הדירה, המערכות כמו מערכת החשמל והמים, ועוד. הבדיקה גם כוללת זיהוי פערים שחורגים מהמותר בחוק בין שטח הדירה המתוכנן למצוי, והאם בוצע שימוש בחומרי גלם ואלמנטים שהקבלן התחייב אליהם – כמו למשל מבחינת סוג הריצוף ועוד.

אחריות הקבלן

כדאי לדעת שדירות חדשות כוללות גם אחריות, בדיוק כמו במקרה של רכישת מכשירי חשמל חדשים. על רכיב הצנרת יש תקופה אחריות מסוימת שקבועה בחוק, וכך באותו האופן על רכיבי בנייה נוספים. ברגע שאתם מחזיקים ביד חוות דעת הנדסית של חברת בדק בית מומלצת אתם יודעים שיש לכם ביד הוכחה משפטית לגבי ליקויים מסוימים, ויש לכם את הזכות לפנות לקבלן במסגרת תקופת האחריות ולדרוש ממנו לתקן את הליקויים. הקבלן מכיר את דוח חוות הדעת ההנדסית בהיבט של התוקף המשפטי שמוצמד אליו, וזה מדרבן את הקבלן לתקן את הליקויים, ולא להתעלם מדרישה של דייר שבדק בעצמו ללא תוקף משפטי.

חברת בדק בית מומלצת הבחירה הנכונה עבורכם

במידה וחברת בדק הבית העלתה בחוות הדעת ההנדסית שסיפקה לכם אי אילו ליקויים – הרי שאתם פונים עם אותה חוות דעת לקבלן לתיקון הליקויים. יש למסמך הזה תוקף משפטי ולכן חשוב מאוד שלא לדלג על השלב הזה.

חשיבות הבדק

אם עוד לא הספקתם לבדוק את הנושא, חשוב שתדעו שאתם לא יכולים לוותר על בדק בית לדירה שרכשתם מקבלן. כיום, רבים שרוכשים דירה חדשה מקבלן לא פוסחים על שלב בדק הבית. בתהליך הבדק שמבוצע על ידי חברת בדק בית מומלצת אתם מבטיחים לעצמכם שקט נפשי לכך שכל האלמנטים בדירה שרכשתם נבדקו, שיש התאמות בין התכנון והמפרט לעומת הביצוע בפועל, שאין סטיות חריגות בשטח הבנייה, שאכן סופק לכם הריצוף שהתחייב אליו הקבלן בחוזה, שאין נזילות, שהזיגוג בוצע כהלכה, ועוד רשימה ארוכה של פריטים ונקודות שחברת בדק הבית בודקת בצורה יסודית ומקצועית.

חברת בדק בית מומלצת

כאשר אתם מזמינים חוות דעת הנדסית מחברת בדק בית מומלצת – אתם יודעים שאתם בידיים טובות ומקצועיות לגילוי ותיקון כל ליקויי הבנייה בנכס שלכם. חברת בדק בית מומלצת ואמינה היא חברה שתספק לכם בסיום העבודה דוח מקיף שחשוב לדעת שיש לו תוקף משפטי. אתם תהנו מאחריות מלאה על כך תהליך הבדיקה, מזמינות של איש מקצוע מנוסה עם הסמכה לכך, מרמה גבוהה של בדיקת ליקויים ומניסיון רב בדירות קודמות לאורך השנים.

שימו לב

השוואת בדק בית המלצות היא מאוד חשובה משום שכך אתם יכולים ללמוד על טיב השירות והאיכות שאותה חברה מספקת לכם. חשוב לציין שלעתים תראו על חברה מסוימת המלצות טובות והמלצות פחות טובות – זה קיים כמעט בכל חברה מכל סקטור שתבדקו. אך כן חשוב לקבל התרשמות כללית טובה אחרי שבחנתם המלצות וחוות דעת של לקוחות רבים.

כדאי גם לדעת שחוות הדעת ההנדסית, אותו מסמך שחברת בדק הבית מספקת לכם – הוא מסמך חשוב מאוד, שיש לו כאמור תוקף משפטי. ומשום כך ישנה חשיבות יתרה לדוח אשר כתוב בשפה ברורה, מקצועית ומבלי שיש אפשרות להבין מן המשפט הכתוב שני דברים שונים.

בדק בית המלצות של לקוחות

בסיום בדיקת בדק הבית החברה שביצעה את הבדיקה מספקת לכם דוח שנקרא חוות דעת הנדסית. זהו דוח חשוב מאוד משום שיש לו תוקף משפטי היה והדברים יגיעו לפתחו של בית המשפט. ועוד לפני כן – כאשר הקבלן מקבל לידיו פנייה של הדיירים לתיקון ליקויים אשר מגובה במסמך של חוות דעת הנדסית הרי שיש תוקף חזק יותר לדברים, והקבלן מתייחס לכך בצורה אחרת בהשוואה לפנייה של דייר במייל שלא מגובה בחוות דעת כזו.

המלצות ומשמעות חוות הדעת ההנדסית

כאשר אתם מחפשים חברת בדק בית המלצות לגילוי ליקויים באם ישנם בדירה שרכשתם הרי שכדאי לבצע השוואה בין חברות בדק בית הקיימות בשוק, לפי המלצות שקיימות ומופיעות ברשת או באתר האינטרנט של החברה, וכמובן גם לפי המחיר, פרק הזמן שתצטרכו להמתין לביצוע בדק הבית וההסמכה. בדק בית חייב להתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך עם תעודת הנדסאי או מהנדס. גם אדריכל מוסמך לבצע בדק בית.

חברת בדק בית המלצות

אם אתם מעוניינים בחוות דעת הנדסית במסגרת בדק בית הרי שתוכלו לפנות לאחת החברות אשר מתמחות בעריכת בדק בית. חשוב לבחור חברה המספקת שירותי בדק בית לפי מוניטין ופרמטרים נוספים. בדק בית המלצות וחוות דעת היא אחת האפשרויות על מנת לוודא שאתם בוחרים בשירות בדק בית איכותי. ריכזנו לפניכם טיפים ודברים שכדאי לדעת בנושא בדק בית.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

    מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

    השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

    חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
    נשמח לעמוד לשירותכם דילוג לתוכן