מורן 9 להבים ת.ד. 937 מיקוד 8533800

שיפוצים ללא ליקויי בניה

אם הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לבצע שיפוצים בבית שלכם, חשוב שתשימו לב לשכור קבלן שיבצע שיפוצים ללא ליקויי בניה.

שיפוצים בדרך כלל נערכים בגלל שתי סיבות עיקריות, מדובר בדרך כלל בשיפוצים כלליים – שיפוצים במבנה הבית ובעיצוב החדרים או בשיפוצים קוסמטיים – שדרוגים ושיפורים במראה החיצוני של עיצוב הבית. כל אחד מסוגי השיפוצים הללו נעשה בעקבות גורמים שונים ומביא לשינויים ברמות שונות.

אם הגעתם למסקנה שעיצוב הבית שלכם אינו נוח והחדרים לא מנוצלים באופן נכון כדי שכל השטח יהיה מכוסה ומנוצל באופן מקסימלי, תוכלו לבצע שיפוצים כלליים בבית.  מדובר בתקופה ארוכה של בניה והריסה של הדירה בה אתם גרים, אם הבית שלכם מתוכנן באופן נכון, אולם אתם מעוניינים להעניק לו עיצוב וגימור מחודש, תוכלו לבצע שיפוצים קוסמטיים – תהליך קצר יותר ופשוט יותר.

כך מבצעים את עבודות השיפוצים ללא ליקויי בניה, באופן שקול ותועלתי.

המלצות שונות לגבי בחירת הקבלן, כל מה שיש לוודא בעת חתימת חוזה עם הקבלן כדי להבטיח עבודות שיפוצים בטוחות ויעילות:

  • נסו לקבל המלצות ממכרים, שכנים או חברים שבצעו עבודות שיפוצים בעבר, כדאי להתרשם מהעבודה שנעשתה אצל המכרים הללו, כדי להבין לאיזו תוצאה מסוגל הקבלן להגיע.
  • שאלו את הממליץ האם נעשה בדק בית – כלומר, האם לאחר העבודה נבדקה צורת הבנייה שנעשתה והיא אכן בטוחה ועמידה.
  • שאלו את הממליץ האם היו לקבלן דרישות כספיות נוספות על מחיר הקרן, הוצאות שלא היו אמורות להיות חיצוניות לתקציב הראשוני.
  • שימו לב לוודא עם הממליץ שהקבלן ביצע את העבודה בצורה נקייה ושקטה, בלי ללכלך את האזור יתר על המידה ובלי להרעיש ולהפריע לדיירים מסביב.
  • אם אינכם מוצאים מכרים שבצעו עבודות שיפוצים בעבר כדי שימליצו לכם, פנו בעצמכם לקבלני בניה ובקשו מהם מספרי טלפון של לקוחות קודמים, נסו להתרשם על ידי שיחה עימם או אפילו על ידי ביקור לגבי צורת עבודתו ומקצועיותו של הקבלן. על מנת להשאר על הצד הבטוח והזהיר אנחנו ממליצים להתייעץ במקביל עם הנדסאי בניין לוודא שאין בעיות במבנה שיש לטפל בהן בשיתוף עם קבלן הבנייה
  • גשו לקבל הצעות מחיר מכמה קבלנים, בקשו הצעות מחיר בעלי מפרט זהה, כך תוכלו להתרשם לגבי המחיר הריאלי בשוק, נסו לבטח את עצמכם מפני מחיר מופרז ללא תמורה הולמת.
  • שימו לב שהקבלן יעבוד בשיתוף עם מעצבי פנים מקצועיים, עיצוב פנים נכון של הדירה יכול לשפר אותה פלאים ולהפוך אותה לבית החלומות שלכם.
  • הקפידו להתעדכן בכל מה שחדש בעולם הבניין, נסו לעשות זאת בכל דרך, אתרי אינטרנט, התייעצות עם מעצבים ועוד.
  • שימו לב שהעבודה נעשית באופן מהיר מספיק ולא נמשכת זמן רב מדי, הקפידו לבצע את התשלום רק בהתאם להתקדמות העבודה, אל תתפתו לשלם את כל הסכום לפני שאתם רואים התקדמות בעבודה.

התייעצו עם מעצבי פנים מומחים, כך תוכלו על ידי שיפוצים, להפוך את הבית שלכם לארמון.

שיפוצים ללא ליקויי בניה - ניר גורביץ וידר

תוכן עניינים

מאמרים נוספים