מורן 9 להבים ת.ד. 937 מיקוד 8533800

בדק בית באלפי מנשה

אלפי מנשה הינו ישוב וותיק יחסית הממוקם בשומרון, פתרון שבעבר היה זול לאלו שידם אינה משגת לקנות נכס באזור המרכז. לאחר כ 39 שנה מיום הקמתו מרבית התושבים הנם זוגות צעירים וחתך הבתים ברובו בתים פרטיים. חלק מהדירות בישוב עברו שיפוץ ו/או הרחבה ומתבקש כחלק מהליך הרכישה באותם נכסים לבצע בדק בית.

בדק בית לפני רכישת בית או דירה באלפי מנשה

היות ומדובר בישוב בו הבניה יחסית ישנה אשר במהלך השנים נכסים שופצו, ובוצעו תוספות בניה רבות הרי שחשיבות ביצוע בדק בית חשובה מאין כמוה. יש לבדוק את כלל מרכיבי הנכס כולל התאמה לתשריט לפני רכישת הדירה.

אלפי מנשה הרבה בתים עברו שיפוץ מקיף

בבתים שעוברים במהלך השנים שיפוצים ותוספות בניה, יש לבחון ביתר שאת את כלל המערכות בבית בדגש על חיבור חלקי מבנה ישנים לחדשים וגם אופן שיפוץ הנכסים. היות ובאלפי מנשה הרבה בתים עברו שיפוץ נדרש לאמוד על טיב העבודה והחומרים בהם נעשה שימוש אשר חשוב מאוד בשיקום מבנים.

בדק בית לדירות ישנות באלפי מנשה

אם כך בדיקה מקיפה על ידי בודק מקצועי תחסוך כסף, זמן. כל שכן, תדע להבחין באיכויות הבניה השונות בדירה. אם קבלת המידע המקיף את כלל המערכות בנכס נוכל לבחון את העסקה בצורה טובה ונכונה.

לא צריך לשבור את הראש

תנו לנו לשבור את הראש עבורכם על ידי ביצוע בדיקה מקיפה ומהימנה. המידע בחוות הדעת משקף את מצבו האמיתי של הנכס. וללא כל ספק עלות הבדיקה זניחה ביחס לתמורה באופן פירוט הליקויים והמידע שמוצג על הנכס.

בדק בית הרצליה

תוכן עניינים

מאמרים נוספים