מורן 9 להבים ת.ד. 937 מיקוד 8533800

בדק בית בחיפה

זוגות צעירים רבים רוכשים דירה חדשה מקבלן בחיפה והסביבה. חיפה היא עיר מבוקשת עם חיים דינמיים ושפע של שירותים ומרכזים קהילתיים למשפחות.

חשוב לשים לב שבמסגרת תהליך רכישת הדירה וההכנות לכניסה – לבצע בדק בית.

בדק בית חיפה זמין עבורכם וחברה המספקת שירותי בדק בית תגיע לנכס שרכשתם ותבצע את כל הבדיקות הדרושות על מנת לוודא שלא קיימים ליקויים ושיש התאמה בין המפרט וההתחייבויות בחוזה לבין המצוי.

זה נשמע אומנם אופטימי אך המציאות מלמדת שיש בהחלט ליקויים, ולכן חשוב לבצע בדיקת בדק בית אותה תגישו לקבלן לתיקון הליקויים.

בדק בית חיפה – מתי

כדאי לבצע בדק בית בחיפה טרם הכניסה לדירה, כאשר ישנם פרקי זמן הקבועים בחוק במהלכם ניתן לדרוש מהקבלן לתקן את הליקויים, ויש גם תקופת אחריות לגבי חלקים מסוימים בבנייה.

אתם יכולים להזמין בדיקת בדק בית גם אחרי הכניסה לנכס אך כמובן שזה כרוך באי נוחות והפסד ימי עבודה לרוב.

חשוב גם לבצע את בדיקת בדק הבית לא ברגע האחרון לפני הכניסה לדירה משום שככל שחולף הזמן וישנה התקדמות בתהליכי הבנייה – כך תיקון הליקויים הוא מורכב יותר ומייצר כאב ראש והתעסקויות מרובות יותר גם לכם וגם לקבלן.

בדק בית בחיפה

בדק בית – עצמאית כן או לא

רשימת הליקויים לבדיקה וההבנה שיש לגלות בעת ביצוע בדק בית הם מעבר ליכולת של הבן אדם הסביר, שאין לו התמחות בכך. חברת בדק בית מבצעת את התהליך עם הנדסאי או מהנדס אשר הוסמכו לכך ויש להם ניסיון וידע רב בתחום.

בדיקה עצמאית איננה איכותית כמו גם העובדה שלא תחזיקו ביד מסמך הנקרא חוות דעת הנדסית שמספקת לכם חברת בדק הבית בסיום התהליך.

למסמך הזה יש משמעות ותוקף משפטי ככל שיש בכך צורך – ולכן אל תוותרו על בדק בית חיפה.

דירה חדשה ויד שנייה

שימו לב שבאופן טבעי כאשר רוכשים דירה יד שנייה הרי שהפוטנציאל לליקויים הינו גבוה יותר, וסביר להניח שליקויים באינסטלציה אן במערכת החשמל יהיו נפוצים יותר.

בדק בית בחיפה

בדק בית בחיפה

תוכן עניינים

מאמרים נוספים