מורן 9 להבים ת.ד. 937 מיקוד 8533800

בדק בית קרית גת

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי לא מעט פרויקטים חדשים נבנים בקרית גת. אומנם, העיר יחסית רחוקה מאזור המרכז, אך המחירים הזולים מושכים אליה זוגות צעירים רבים.

זוגות שלא יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה במרכז, רוכשים דירה בקרית גת.

גם אתם עומדים לרכוש בקרוב דירה בעיר? לא משנה אם הדירה היא דירה חדשה מהקבלן או דירה יד שניה רצוי לבצע בדק בית.

יצא לכם לשאול את עצמכם מה בודקים במסגרת בדיקת בדק בית קרית גת? כעת הגיע הזמן שנסקור את כל מה שתוכלו להבין מהבדיקה הפשוטה.

בדיקת דירה אומנם קצרה אך היא מביאה איתה לא מעט תובנות.

בדיקה של הבניין כולו

כאשר אתם עושים בדיקת בדק בית קרית גת, המהנדס נדרש לבדוק גם את הבניין כולו. הרי הדירה היא עוד נדבך קטן בתוך כל הבניין עצמו.

לפיכך, תוכלו לדעת בדיוק מה קורה בתוך הבניין שבו אתם הולכים להתגורר. לא מעט מקרים קרו לאחרונה של קריסת מבנים.

אתם תרצו לדעת כי אצלכם סיטואציה שכזאת לא תקרה. הרי ברחבי העיר תוכלו למצוא לא מעט בניינים ישנים מאוד, כאלה שקיימים כבר עשרות שנים.

אף אחד לא יכול להגיד כי מקרים כמו שקרו בחולון ובערים אחרות לא יקרו גם אצלו.

מציאת חריגות בנייה

בעת רכישת הנכס יהיה לכם קשה מאוד לדעת עד כמה הדירה תואמת את התוכניות המקוריות. ברוב המקרים, לא יתנו לכם התוכנית המקורית, ולכן לא תוכלו לדעת על חריגות בנייה.

אך, מה יקרה כאשר תרכשו את הדירה? כל האחריות עוברת להיות על הכתפיים שלכם.

המשמעות היא שאם יהיו חריגות בנייה, אתם תצטרכו לתת עליהם את הדעת. זה לא משנה אם ידעתם על קיומן של החריגות או שלא.

ברגע שיש חריגות בנייה, עלולים להיות מוטלים עליכם קנסות גבוהים. בדיקת בדק בית קרית גת תאפשר לכם למצוא את כל חריגות הבנייה עוד לפני רכישת הנכס עצמו.

איתור בעיות אינסטלציה

אחת מהבעיות המרכזיות בלא מעט מבנים הן בעיות אינסטלציה. כל מיני בעיות קטנות שעשויות להביא איתן לא מעט כאבי ראש.

אף אחד לא ירצה להתמודד עם נזילות או עם סתימות שחוזרות על עצמן.

בדק בית בקרית גת נועד בין היתר על מנת לאתר כל מיני בעיות אינסטלציה כרוניות. בעיות שלא תוכלו להיות מודעים אליהן עד אשר לא תבדקו מה קורה מתחת לפני השטח.

ברגע שתכירו את הבעיות האמיתיות בנכס, תוכלו לבצע רכישה שתהיו שלמים איתה.

הרי אף אחד לא ירצה לרכוש נכס שבשלב מסוים יביא איתו הוצאות מרובות על בסיס קבוע. תוכלו להקדים תרופה למכה על ידי בדיקת רטיבות קפדנית של מהנדס מוסמך.

בדיקות למערכת החשמל

בעיות בחשמל עלולות להיות לא נעימות בלשון המעטה. אף אחד לא ירצה להביא את עצמו למצב שבו החשמלאי יגיע לבקר באופן קבוע על מנת לתקן בעיות שונות.

שלא נדבר על כך שבעיות במערכת החשמל עלולות להביא איתן גם לסכנת חיים. לכן אנו מציעים לכם שלא להביא את עצמכם למצב שבו תהיו עם הגב לקיר.

יש לכם אפשרות להכיר את המציאות בדיוק כמו שהיא מבלי שתצטרכו לדעת אותה רק בדיעבד. בדיקת בדק בית קרית גת תשפוך המון אור על הערפל, ותאפשר לכם לעשות בחירה שקולה.

יש כאלה שרוכשים את הנכס למרות כל הבעיות שאותן יצא להם לגלות. אחרים יעדיפו לרכוש נכס אחר שיכול להביא איתו כמות פחותה של בעיות.

בדק בית קרית גת

תוכן עניינים

מאמרים נוספים