מורן 9 להבים ת.ד. 937 מיקוד 8533800

בדק בית בחדרה

מתלבטים האם אתם צריכים לעשות בדק בית בחדרה? כבר עכשיו עוד לפני שאנו מכירים את המציאות בשטח נגיד לכם כי חובה לעשות את הבדיקה. גם אם תגלו כי הכל בדירה שלכם תקין, זה לפחות יוריד מכם את מפלס הלחץ.

לא מעט אנשים בחדרה ובערים נוספות באזור כמו חדרה ונתניה חיים בחשש מתמיד. בניינים ישנים הנמצאים בסכנה אמיתית קיימים כמעט בכל עיר. כך שרק על סמך בדיקה מעמיקה המתבצעת על ידי מהנדס מוסמך תוכלו להיות רגועים.

כולם שמעו את הסיפורים האחרונים של קריסת המבנים בישראל.

מבנים שעל פניו היה נדמה כי הם לא הולכים לקרוס בזמן הקרוב. אין סיבה שאתם תמצאו את עצמכם אלה שאמורים להתמודד עם הסכנה הבאה.

לא סומכים על הבטחות במילים

לפני שאתם תרכשו דירה חדשה עשויות להיזרק לא מעט הבטחות לאוויר. רוב ההבטחות שיזרקו לאוויר יהיו הבטחות כלליות כאלה, הבטחות שאין להן כיסוי.

בדיקת בדק בית בחדרה נועדה על מנת להראות כי יש אמת מאחורי ההבטחות האלה. רק הבדיקה תוכל להעלים את כל הערפל, דבר שלא הייתם יכולים לעשות לפני כן.

לא משנה אם אתם רוכשים דירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה, תרצו לדעת כי יש גיבוי.

גיבוי שיביא אתכם למצב שבו אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין. אף אחד לא ירצה לרכוש דירה במיטב כספו ובסוף לשלם עליה ביוקר.

תביעה משפטית היא לא הדרך

זה נכון שאם רכשתם דירה עם ליקויים תוכלו לתבוע את בעל הדירה. אך ברגע שאתם מגיעים אל כותלי בית המשפט עליכם לקחת בחשבון כי מדובר על תהליך ארוך מאוד.

כזה שתצטרכו להוכיח בו כי הליקויים היו קיימים עוד לפני שרכשתם את הדירה. במצב כזה ישנו סימן שאלה מאוד גדול מה יקרה בסופו של יום.

לפיכך אנו מפצירים בכם שלא להכניס את עצמכם אל תוך המקום הזה. בדק בית בחדרה ימנע מכם את הצורך להגיע אל כותלי בית המשפט.

עוד לפני שתקבלו את המפתח של הדירה תוכלו לראות כי לא רכשתם דירה עם ליקויים רבים.

בדק בית בחדרה טוב לכולם

חשוב להסביר כי בדק בית מהסוג הזה היא לא מנת חלקם של רוכשי דירות בלבד. הבדיקה הזאת אמורה להיות מנת חלקם של המוכרים ושל הרוכשים גם יחד.

הרי אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו בסיטואציה שבה הוא מעורב בעסקה מפוקפקת. על ידי רכישה נכונה תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו יהיה לכם שקט.

המוכר יקבל את הסכום שאותו הוא רוצה לקבל על הדירה. הקונה ידע כי הוא מגשים את החלום שלו על ידי רכישת הדירה הספציפית הזאת.

לפיכך אנו מציעים לכל המעורבים בעסקה לעשות בדיקה מקצועית על ידי מהנדס מוסמך. זוהי הדרך היחידה שבה לא יהיו בעיות בעתיד הנראה לעין.

משתלם מאוד לבצע בדיקת בדק בית

עלות בדיקת בית לפני קניה מסתכמת בכמה אלפי שקלים. ביחד עם תיקון הליקויים תוכלו למצוא את עצמכם משלמים כמה עשרות אלפי שקלים.

כמובן שאם לא התגלו ליקויים במהלך הבדיקה, לא תצטרכו להוסיף עוד כסף. אז מדוע שווה לכם לשלם כמה אלפי שקלים על הבדיקה עצמה? כי הבדיקה חוסכת לכם הוצאות רבות בעתיד הקרוב או הרחוק.

כל תיקון שתצטרכו לעשות יכול להביא אתכם למצב שונה בתכלית מהמצב שבו אתם נמצאים היום.

גם תיקון קטן עלול להביא אתכם למצב שבו תוציאו אלפי שקלים. מה קורה כאשר מדובר על מספר תיקונים? ההוצאות עשויות להמשיך לגדול בהתאם.

 

בדק בית בחדרה

תוכן עניינים

מאמרים נוספים